STRONA GŁÓWNA KONFERENCJE I WARSZTATY SZKOLENIA DLA FIRM SZKOLENIA I KURSY KONTAKT
O firmie Współpraca Oferty Pracy KLIENCI FIRMY KLAUZULA INFORMACYJNA RODO Bankowość Chemia Energetyka Farmacja Finanse Logistyka Ochrona środowiska Prawo Transport Zarządzanie
NASI PARTNERZY
 

COACHING

Nazwa szkolenia:   COACHING
 
Cel:  

Coaching to ekskluzywna forma doskonalenia kompetencji menedżerskich. Jest to propozycja dla menedżerów, którzy efektywnie funkcjonują, lecz mają potencjał oraz ambicję, aby radzić sobie jeszcze lepiej, z myślą o osiąganiu nieprzeciętnych wyników. Coaching to także narzędzie pomocne przy wprowadzeniu zmian w trakcie kariery. Zmian tych dokonuje się poprzez odkrycie na nowo znaczenia swojej pracy lub dążenie do nadania własnej karierze zupełnie nowego sensu i kierunku.

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty coachingu menedżerskiego.

 

Prowadzący:
PAWEŁ SMÓŁKA

Psycholog-coach; absolwent Akademii Coachingu przy Coaching Center; uczestnik Coaching Psychologist Net - professional development and supervision network; współpracownik Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego oraz wykładowca na studiach podyplomowych „Coaching menedżerski” i „Coaching profesjonalny” realizowanych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Akademii Leona Koźmińskiego; autor i redaktor publikacji poświęconych coachngowi, w tym książki pt. „Coaching. Inspiracje z perspektywy nauki, praktyki i klientów” (Onepress, 2009).

STELLA BRALA

Absolwentka trzech specjalizacji na Wydziale Psychologii –Podstawy teorii organizacji i zarządzania kadrami; Procesy grupowe, treningi rozwoju osobowości i trening interpersonalny; Szkolenia metodami aktywnymi w firmach i instytucjach. Absolwentka szkoły Trenerów, ukończyła Kurs Coaching’u oraz wiele kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wykładowca w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, w Szkole Trenerów Administracji i Biznesu oraz w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Dodatkowo od kilku lat prowadzi szkolenia dla administracji państwowej i dla dużych korporacji międzynarodowych.

Stella pracowała dla organizacji takich jak:
Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Finansów, Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Totalizator Sportowy, Agencja Infinity (szkolenie dla Martini Asti), Polskie Górnictwo Naftowe i Gazowe S.A., Ferrero Polska, Polskie Książki Telefoniczne, ABB, Centrum Kształcenia Kadr Skarbowości Ministerstwa Finansów, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania, Szkoła Trenerów Administracji i Biznesu Instytutu Zarządzania przez Wartości WSFiZ i innych.

ADAM SOBIECHART


Adam Sobiechart jest doświadczonym trenerem kompetencji interpersonalnych. Specjalizuje się w szkoleniach z tematyki obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, coachingu i kreatywności w biznesie. Jest także coachem (specjalizującym się w business i executive coachingu) posiadającym międzynarodowy certyfikat ICC (International Coaching Community).
Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie szkoleniowe, przekazuje także innym poprzez szkolenie, wdrożenie, certyfikacje, superwizje i rozwój kadry trenerów wewnętrznych w firmach. Posiada także duże doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi (w tym pięcioletnie doświadczenie na stanowisku szefa projektu szkoleniowego).

Jest także autorem wielu artykułów i wypowiedzi eksperckich dla specjalistycznych wydawnictw i portali internetowych nt. zarządzania, sprzedaży, komunikacji w organizacji, coachingu, obsługi klienta oraz polityki szkoleniowej.

Podczas prowadzonych warsztatów tworzy przyjazną atmosferę, w której można w nieskrępowany sposób rozwijać swoje umiejętności i kompetencje oraz bezpiecznie eksperymentować podczas poznawania i rozwijania swoich prawdziwych możliwości przy jednoczesnym pokonywaniu swoich wcześniejszych ograniczeń.
Podczas jego szkoleń obowiązuje także klimat pozytywnego myślenia, które zaszczepia uczestnikom aby mogli je przekazywać swoim Klientom i współpracownikom.
WOJCIECH MICHAŁEK

Interim HR Manager, konsultant HR i trener biznesu. Prowadzi projekty doradcze i szkolenia w obszarach systemów zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania operacyjnego. Współpracuje w tym zakresie jako konsultant i trener z wieloma uznanymi firmami doradczymi i szkoleniowymi. Praktyk zarządzania z ponad 15 – letnim stażem na stanowiskach: Kierownik działu HR, Dyrektor Projektów, Dyrektor Personalny, Dyrektor Naczelny w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przedsiębiorstwami oraz restrukturyzacji firm. Autor artykułów z zakresu prawa pracy i zarządzania zasobami ludzkimi w Wydawnictwie „Wiedza i Praktyka” w Warszawie oraz publikacjach G.W. INFOR S.A. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Wykładowca na studiach podyplomowych z HRM w WSB w Toruniu i Chorzowie, GWSH w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, studiów podyplomowych: z HRM w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie i Warszawskiej Szkole Biznesu w Warszawie, Project Management na WWSI w warszawie, Master of Business Administration w The Nottingham Trent University.
Copyright © 2010 by Master Institute | All rights reserved ewipo.pl